Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

İnfeksiyon Dünyası, Online TV-Sunu Merkezi'ne
"Laboratuvardan Kliniğe: Duyarlı Değerlendirme"
Canlı Konferansının Video Kayıtları-Slaytları Eklendi...

İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org)'nda Prof. Dr. Esin ŞENOL ve Prof. Dr. Özlem KURT AZAP'ın sunumlarıyla "Laboratuvardan Kliniğe: Duyarlı Değerlendirme" Canlı Konferansı 9 Şubat 2016 Salı günü gerçekleştirildi.

Canlı Konferans kimi bağlantı noktalarında tek bağlantı noktası üzerinden toplu olarak izlenme şeklinde 125 farklı bağlantı noktasından canlı olarak izlendi. Canlı Konferans Prof. Dr. Esin ŞENOL ve Prof. Dr. Özlem KURT AZAP'ın katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.infeksiyondunyasi.org aracılığıyla "İnfeksiyon Dünyası, Online TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "İnfeksiyon Dünyası, Sunu Merkezi"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve sorularıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında Ortak Panoda yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Arzu MİRZA
Esin hocam güzel sunumunuz için size ve Özlem hocaya çok teşekkürler.

*Suna Seçil ÖZTÜRK DENİZ
Güzel sunumunuz için çok teşekkür ederiz.

*Serpil MIZRAKÇI
Güzel sunum için çok teşekkürler...

*Ayşegül ÇOPUR ÇİÇEK
Çok teşekkürler...

www.infeksiyondunyasi.org

Haberler