Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

İnfeksiyon Dünyası, Online TV-Sunu Merkezi'ne
"Tularemi Tedavisi" Canlı Konferansının
Video Kayıtları-Slaytları Eklendi...

İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org)'nda 10 Şubat 2016 Çarşamba günü Prof. Dr. Davut ÖZDEMİR ve Prof. Dr. Oğuz KARABAY'ın sunumlarıyla Türk Mikrobiyoloji Cemiyeti Tularemi Çalışma Grubu "Türkiye'de Tulareminin 80. Yıl Etkinlikleri" bünyesinde "Tularemi Tedavisi" Canlı Konferansı gerçekleştirildi.

Canlı Konferans Prof. Dr. Davut ÖZDEMİR ve Prof. Dr. Oğuz KARABAY'ın katılımcılardan gelen sorulara verdikleri doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.infeksiyondunyasi.org aracılığıyla "İnfeksiyon Dünyası, Online TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "İnfeksiyon Dünyası, Sunu Merkezi"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve sorularıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında Ortak Panoda yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Ayşe BATIREL
Sn. Davut ve Oğuz hocalarımız, özellikle kendi deneyimlerinizle birlikte aktardığınız Tularemi Tedavisi hakkında bir derleme şeklindeki sunumunuz için çok teşekkür ederiz. Sunum sırasında aklımıza gelen tüm sorular zaten cevaplandığından başka sorumuz yoktur.

*Mehmet ÇELİK
Hocam güzel sunumunuz için teşekkürler… Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi İnfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı Asistan Doktorları

*Esra KOÇOĞLU
Oğuz hocam, Davut hocam paylaşmış olduğunuz çok kıymetli bilgiler için teşekkürler...

*Şaban GÜRCAN
Yararlı bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim.

*Nuran SARI
Güzel sunumunuz için teşekkürler.

*Serpil MIZRAKÇI
Güzel sunum için çok teşekkürler...

*Ebru DİK
Güzel sunumunuz için teşekkürler...

*Nazan TUNA
Teşekkürler, çok yararlı oldu.

www.infeksiyondunyasi.org

Haberler