Bilimsel Bilişim
1
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

AHEF AKADEMİ'DE
1 AİLE HEKİMİNE AHEKON 2020 KATILIM BURSUNUN VERİLECEĞİ
"KARDİYOVASKÜLER HASTALIKLARDA HANGİ SEMPTOMA NE YAPMALI?"
CANLI KONFERANSI...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'de 18 Mart 2020 Çarşamba günü Saat 12.15'te Dr. Hazar CIRIK'ın sunuculuğunda; Prof. Dr. Hüseyin OFLAZ'ın sunumuyla "Kardiyovasküler Hastalıklarda Hangi Semptoma Ne Yapmalı?" konulu Canlı Konferans gerçekleştirilecektir.

Canlı Konferans sırasında ekrana gelecek olan dikkate dayalı soruya doğru yanıt veren ilk 20 kişi içerisinden çekilecek kura ile 1 AİLE HEKİMİNE AHEF tarafından AHEKON 2020 (11. Uluslararası Aile Hekimliği Kongresi)'ye Kayıt + Konaklama'dan oluşan AHEKON 2020 Katılım Bursu verilecektir.

www.ahefakademi.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konferans sırasında sorularınızı konuşmacımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Canlı Konferans; Bilimsel Bilişim Stüdyolarında, yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen, kendine ait sunucular üzerinde yer alan modül üzerinden gerçekleştirilecektir.

Konu:Kardiyovasküler Hastalıklarda Hangi Semptoma Ne Yapmalı?
Konuşmacı:Prof. Dr. Hüseyin OFLAZ
Kardiyoloji Uzmanı
Sunucu:Dr. Hazar CIRIK
AHEF Yönetim Kurulu Üyesi
Tarih-Saat:18 Mart 2020 Çarşamba, 12.15-13.15
Yer:www.ahefakademi.org

www.ahefakademi.org

Haberler