Bilimsel Bilişim
1
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

59 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE
411 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE
21 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ
"DİSPEPSİ TEDAVİSİNDEKİ ZORLUKLAR: NEREDE YANLIŞ YAPIYORUZ?"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYDI-SLAYTLARI
TİHUDUM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)'da "Dispepsi Tedavisindeki Zorluklar: Nerede Yanlış Yapıyoruz?" Canlı Konferansı Prof. Dr. Kerim GÜLER'in sunumuyla 17 Şubat 2020 Pazartesi günü gerçekleştirildi.

59 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE 411 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE 21 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Kerim GÜLER'in katılımcılardan gelen sorulara verdikleri doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş video kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.tihudum.org aracılığıyla "TİHUDUM, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TİHUDUM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında TİHUDUM, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Murat ALADAĞ
Saygıdeğer hocam şiir tadındaki bu konuşma için binlerce kez teşekkür ederiz, çok faydalandık. Saygı ve hürmetlerimizi sunarız.

*Mehmet SARICALI
Güzel sunumunuz için çok teşekkür ederim Kerim hocam. Kırıkhan Özel Bilim Hastanesi.

*Elif AVŞAR ATABERK
Çok teşekkür ederiz hocam. Çok etkili bir sunum oldu.

www.tihudum.org

Haberler