Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN
2019 YILI EKİM AYI "İNTERSTİSYEL AKCİĞER HASTALIKLARINDA
OLGU TARTIŞMALARI: KLİNİK SORUNLAR” CANLI KONSEYİNİN
VİDEO KAYDI-SLAYT SETLERİ TORAKSIM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'da 2019 yılı Ekim Ayı "İNTERSTİSYEL AKCİĞER HASTALIKLARINDA OLGU TARTIŞMALARI: KLİNİK SORUNLAR" Canlı Konseyi 10 Ekim 2019, Perşembe günü gerçekleştirildi.

Canlı Konseyde; Doç. Dr. Züleyha KAYA BİNGÖL, Doç. Dr. Şermin BÖREKÇİ ve Uzm. Dr. Işıl UZEL'in İstanbul'dan; Dr. Öğr. Üyesi N. Tibel TUNA'nın Samsun'dan sundukları 4 olguyu Prof. Dr. Benan MÜSELLİM'in moderatörlüğünde, Prof. Dr. Özlem ÖZDEMİR KUMBASAR Ankara'dan, Prof. Dr. Recep SAVAŞ İzmir'den ve Prof. Dr. Oğuz UZUN ise Samsun'dan yorumladılar.

4 FARKLI ŞEHİRDEN (İstanbul, Ankara, İzmir, Samsun) 8 KONUŞMACI online olarak, kendi bilgisayarları ile YAZILIMI ve TASARIMI TAMAMIYLA BİLİMSEL BİLİŞİM TARAFINDAN GELİŞTİRİLEN BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ'ne bağlandılar. 157 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve CHAT EKRANINDA 130 PAYLAŞIMLA SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konseyin video kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.toraksim.org aracılığıyla "TORAKSIM, ONLINE TV"den, slayt setlerine ise "TORAKSIM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konseye canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konsey esnasında chat ekranında ve sonrasında TORAKSIM, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Metin ÇELİKİZ
Zonguldak'tan selamlar. Ses ve görüntü harika.

*Talat KILIÇ
Harika bir yayındı. Olgular çok güzel ve eğitici idi. Tebrik ve teşekkür ediyorum.

*Gülru POLAT
Olgular da çok güzeldi, tartışmalar da. Emeğinize sağlık.

*Aydanur EKİCİ
İlginç vakalar için teşekkürler.

*Hasan HASANZADA
Bakü'den selamlar.

*Nurhan ATİLLA
Kahramanmaraş'tan sevgiler.

*Onur YAZICI
Emeği geçen herkesin eline sağlık.

www.toraksim.org

Haberler