Bilimsel Bilişim
1
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

275 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE
17 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ
"YÜKSEK RİSKLİ BEBEKLERDE RSV ENFEKSİYONUNDAN KORUMA VE
1. BASAMAKTA TAKİBİNİN ÖNEMİ" CANLI KONFERANSININ
VİDEO KAYDI SLAYTLARI AHEF AKADEMİ, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NDE...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ www.ahefakademi.org)'de "Yüksek Riskli Bebeklerde RSV Enfeksiyonundan Koruma ve 1. Basamakta Takibinin Önemi" Canlı Konferansı Dr. Sultan ÇAKIR'ın sunuculuğunda; Prof. Dr. Canan AYGÜN'ün sunumuyla 9 Aralık 2019 Pazartesi günü gerçekleştirildi.

275 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve 17 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Canan AYGÜN'ün katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.ahefakademi.org aracılığıyla "AHEF AKADEMİ, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "AHEF AKADEMİ, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve soru-katkılarıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında AHEF AKADEMİ, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Seher DURSUN
Çok keyifli bir yayındı, teşekkürler...

*Esin GENÇ
Emeğinize sağlık yayın için.

*Rıdvan KARAGÖZ
Güzel bir sunumdu... Teşekkür ederiz.

www.ahefakademi.org

Haberler