Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

339 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE
39 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ
"İNFLUENZA: GÜNCEL YAKLAŞIMLAR" CANLI KONFERANSININ
VİDEO KAYDI SLAYTLARI AHEF AKADEMİ, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NDE...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'de "İnfluenza: Güncel Yaklaşımlar" Canlı Konferansı Dr. Suha ÖZKAN'ın sunuculuğunda; Prof. Dr. Mehmet CEYHAN'ın sunumuyla 2 Aralık 2019 Pazartesi günü gerçekleştirildi.

339 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve 39 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Mehmet CEYHAN'ın katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.ahefakademi.org aracılığıyla "AHEF AKADEMİ, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "AHEF AKADEMİ, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve soru-katkılarıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında AHEF AKADEMİ, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Sevilay SEVAL
Mehmet hocama selamlar, her zamanki gibi çok değerli bilgiler sundular, teşekkür ederiz.

*Hüseyin GÜNTÜRKÜN
Bu güzel yayın için teşekkürler. Antalya'dan sevgiler.

*Muharrem GÖRGEL
Çok faydalı bir yayın oldu. Mehmet hocam ve Suha hocam çok teşekkürler.

*Ali SÜRÜCÜ
Yayın için çok teşekkür ederiz.

www.ahefakademi.org

Haberler