Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

201 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE
13 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ
"MENİNGOKOKAL HASTALIKLAR ve KORUNMA" CANLI KONFERANSININ
VİDEO KAYDI SLAYTLARI AHEF AKADEMİ, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NDE...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'de "Meningokokal Hastalıklar ve Korunma" Canlı Konferansı Dr. Hilal BATTAL'ın sunuculuğunda; Prof. Dr. Ateş KARA'nın sunumuyla 27 Kasım 2019 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

201 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve 13 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Ateş KARA'nın katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.ahefakademi.org aracılığıyla "AHEF AKADEMİ, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "AHEF AKADEMİ, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve soru-katkılarıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında AHEF AKADEMİ, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Tüba YILDIZ
Sakarya'nın sisli gününü güzelleştirdiniz, teşekkür ederiz. Harikasınız Hilal hanım. Teşekkürler Ateş hocam.

*Esin DİNCEL
Bu güzel sunum için Ateş hocamıza ve Dr. Hilal Battal arkadaşımıza çok teşekkür ederiz. Adana'dan selamlar.

www.ahefakademi.org

Haberler