Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

223 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE
13 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ
"AKROMEGALİYİ NE KADAR TANIYORUZ?"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYDI-SLAYTLARI
TİHUDUM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)'da "Akromegaliyi Ne Kadar Tanıyoruz?" Canlı Konferansı Prof. Dr. Kerim GÜLER'in moderatörlüğünde, Prof. Dr. Selçuk DAĞDELEN'in sunumuyla 5 Kasım 2019 Salı günü gerçekleştirildi.

223 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE 13 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Selçuk DAĞDELEN ve Prof. Dr. Kerim GÜLER'in katılımcılardan gelen sorulara verdikleri doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş video kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.tihudum.org aracılığıyla "TİHUDUM, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TİHUDUM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında TİHUDUM, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Neşe KORKMAZ
Harika bir sunum, zevkle dinliyorum. Selçuk hocamıza ve TİHUDUM'a çok teşekkür ederim. İzmir Karşıyaka'dan saygılar, selamlar.

*Ahmet ÇAYAKAR
Tıp bir sanat ise bana göre Selçuk hoca ortaya koyduğu eserleri ile adeta bir virtüözdür. Kerim hocam bu sunum için size ve TİHUDUM'a teşekkürlerimi sunarım.

*Ali Rıza ERDOĞAN
Çok iyi aydınlatıcı bir sunum. Teşekkürler, sağolun.

*Caner OKUR
Çok teşekkürler sayın hocam. Çok faydalandım.

www.tihudum.org

Haberler