Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

218 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE
18 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ
"MENİNGOKOKAL HASTALIKLAR ve KORUNMA" CANLI KONFERANSININ
VİDEO KAYDI SLAYTLARI AHEF AKADEMİ, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NDE...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'de "Meningokokal Hastalıklar ve Korunma" Canlı Konferansı Dr. Sinem YILMAZ'ın sunuculuğunda; Prof. Dr. Hasan TEZER'in sunumuyla 24 Ekim 2019 Perşembe günü gerçekleştirildi.

218 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve 18 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Hasan TEZER'in katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.ahefakademi.org aracılığıyla "AHEF AKADEMİ, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "AHEF AKADEMİ, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve soru-katkılarıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında AHEF AKADEMİ, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Ekrem BAŞARA
Hasan hocamıza ve Sinem hanıma güzel yayın için teşekkür ederiz. Emeğinize sağlık.

*Bünyamin ÖZKAN
Çok güzel bir program, hocama teşekkürler.

*Osman ÇİFTÇİOĞLU
Hocamıza çok teşekkürler.

www.ahefakademi.org

Haberler