Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

"TİHUDUM LİTERATÜR SAATİ" PROGRAMI İLK CANLI KONFERANSININ
VİDEO KAYITLARI-SLAYTLARI TİHUDUM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

"TİHUDUM Literatür Saati" programının ilk Canlı Konferansı 18 Eylül 2018 Çarşamba günü Prof. Dr. Serhat ÜNAL'ın moderatörlüğünde; Prof. Dr. Ömer KARADAĞ'ın sunumuyla "SLE Hastalığında 2019 Sınıflandırma Kriterleri: Yenilikler" başlığı altında Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)'da gerçekleştirildi.

2019 European League Against Rheumatism/American College of Rheumatology Classification Criteria for Systemic Lupus Erythematosus. Aringer M, et al. Arthritis Rheumatol 2019 Sep;71(9):1400-1412. künyeli makalenin tartışıldığı Canlı Konferans Prof. Dr. Serhat ÜNAL ve Prof. Dr. Ömer KARADAĞ'ın katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş video kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.tihudum.org aracılığıyla "TİHUDUM, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TİHUDUM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

www.tihudum.org

Haberler