Bilimsel Bilişim
1
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

"KOAH ve KOMORBİDİTELERİNİN YÖNETİMİNDE İKS/LABA'NIN YERİ"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYDI-SLAYTLARI
TORAKSIM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NDE...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'da "KOAH ve Komorbiditelerinin Yönetiminde İKS/LABA'nın Yeri" Canlı Konferansı Prof. Dr. Metin ÖZKAN'ın moderatörlüğünde Prof. Dr. Esra UZASLAN'ın sunumuyla 26 Eylül 2019 Perşembe günü gerçekleştirildi.

Canlı Konferans Prof. Dr. Esra UZASLAN'ın katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.toraksim.org aracılığıyla "TORAKSIM, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TORAKSIM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve soru-katkılarıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında TORAKSIM, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Bu güzel sunum için çok teşekkür ederim. Ekip olarak keyif ile izliyoruz. Bursa Uludağ Üniversitesi'nden selam ve sevgiler.

*Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden selam ve sevgiler.

*Aslı GÖREK DİLEKTAŞLI
Çok güzel bir program oldu. Esra ve Metin Hoca'ya, TORAKSIM'a çok teşekkürler.

*Cantürk TAŞÇI
Çok güzel sunumdu, teşekkürler.

www.toraksim.org

Haberler