Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

AHEF AKADEMİ'DE 1 AİLE HEKİMİNE AHEKON 2019 KATILIM BURSUNUN VERİLECEĞİ
"ATEŞLİ ÇOCUK" CANLI KONFERANSI...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'de 21 Ağustos 2019 Çarşamba günü Saat 12.15'te Dr. Canan TANRIVER'in sunuculuğunda; Prof. Dr. Hasan TEZER'in sunumuyla "Ateşli Çocuk" konulu Canlı Konferans gerçekleştirilecektir.

Canlı Konferans sırasında ekrana gelecek olan dikkate dayalı soruya doğru yanıt veren ilk 20 kişi içerisinden çekilecek kura ile 1 AİLE HEKİMİNE AHEF tarafından AHEKON 2019 (10. Uluslararası Katılımlı Aile Hekimliği Kongresi)'a Kayıt + Konaklama'dan oluşan AHEKON 2019 Katılım Bursu verilecektir.

www.ahefakademi.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konferans sırasında sorularınızı konuşmacımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Canlı Konferans; Bilimsel Bilişim Stüdyolarında, yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen, kendine ait sunucular üzerinde yer alan modül üzerinden gerçekleştirilecektir.

Konu:Ateşli Çocuk
Konuşmacı:Prof. Dr. Hasan TEZER,
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi,
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı,
Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı, ANKARA
Sunucu:Dr. Canan TANRIVER,
Durmuş Ali Yaman Aile Sağlığı Merkezi, ANKARA
Tarih-Saat:21 Ağustos 2019 Çarşamba, 12.15-13.15,
Yer:www.ahefakademi.org

www.ahefakademi.org

Haberler