Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM'DA "KİTAPLARI DİNLEYİN" KÖŞESİ'NDE
TIP KİTAPLARINI SESLENDİRMEYE DEVAM EDİYORUZ...
ALTINCI SESLİ TIP KİTABI: "ÖKSÜRÜK"

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM'ın "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin altıncı sesli tıp kitabı Türk Toraks Derneği'nin 2019 yılında yayınladığı, editörlüğünü Dr. A. Fuat KALYONCU ve Dr. İ. Kıvılcım OĞUZÜLGEN'in üstlendiği "ÖKSÜRÜK".

"ÖKSÜRÜK" kitabının bölümlerinin seslendirilmiş haliyle birlikte PDF dosyasını da TORAKSIM, "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nde bulabilirsiniz.

Daha önce "BRONŞEKTAZİ" kitabını seslendiren Türk Toraks Derneği Asistan Komitesinin çok değerli 8 üyesi, Dr. Ökkeş GÜLTEKİN, Dr. Neslihan KÖSE, Dr. Melis YAĞDIRAN, Dr. Hilmi KESKİN, Dr. Berker ÖZTÜRK, Dr. Ethem YILDIZ, Dr. Merve ERÇELİK ve Dr. Atalay ÖZKUL "ÖKSÜRÜK" kitabını da seslendirdiler. "ÖKSÜRÜK" kitabı'nın seslendirmesini gerçekleştiren üyelerimize çok teşekkür ediyoruz.

Sesli tıp kitabını TORAKSIM, Ortak Pano'da bulunan "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nden dinleyebilir, kitap hakkındaki görüşlerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

"ÖKSÜRÜK" sesli tıp kitabını dinledikten sonra isterseniz bilgisayarlarınıza, mobil cihazlarınıza (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) da indirebilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler