Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

58 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE
181 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE
26 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ
"DİYABETİK NÖROPATİNİN ARTISI B VE ALA*'SI"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYDI-SLAYTLARI
TİHUDUM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)'da "Diyabetik Nöropatinin Artısı B ve ALA*'sı" Canlı Konferansı Prof. Dr. Kerim GÜLER'in moderatörlüğünde, Prof. Dr. Selçuk DAĞDELEN'in sunumuyla 17 Nisan 2019 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

58 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE 181 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE 26 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Kerim GÜLER ve Prof. Dr. Selçuk DAĞDELEN'in katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.tihudum.org aracılığıyla "TİHUDUM, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TİHUDUM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında TİHUDUM, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Neşe KORKMAZ
Değerli sunumunuz için size ve TİHUDUM'a çok teşekkür ederim. Kongrelere gitmek artık çok kolay değil. O yüzden bu sunumlarınız bizim için çok önemli, sizleri daha sık görmeyi bekliyoruz. İzmir Karşıyaka'dan selamlar, saygılar.

*Abdullah BAĞIŞ
Kerim hocam eski öğrencinizim. Sizi görmek çok güzel. Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları Anabilim Dalı'ndan saygılar hürmetler.

*Tamer ALICI
Çok değerli hocalarım, sunumlarınız için çok teşekkürler.

*Ali Rıza ERDOĞAN
Çok teşekkürler yüreğinize sağlık.

www.tihudum.org
*Alfa lipoik asit
Haberler