Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

AHEF AKADEMİ'DE 1 KİŞİYE AHEKON 2019 KATILIM BURSUNUN VERİLECEĞİ
"İKİ DERT TEK ÇÖZÜM: ÜST SOLUNUM YOLU ENFEKSIYONLARINDA KONFOR SAĞLANMASI"
CANLI KONFERANSI...

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Bilimsel ve Sosyal Platformu olan AHEF AKADEMİ (www.ahefakademi.org)'de 9 Nisan 2019 Salı günü Saat 12.15'te Prof. Dr. Ateş KARA ve Prof. Dr. Kemal UYGUR'un sunumlarıyla "İKİ DERT TEK ÇÖZÜM: Üst Solunum Yolu Enfeksıyonlarında Konfor Sağlanması" konulu Canlı Konferans gerçekleştirilecektir.

Canlı Konferans sırasında ekrana gelecek olan dikkate dayalı soruya doğru yanıt veren ilk 20 kişi içerisinden çekilecek kura ile 1 AHEF AKADEMİ üyesine AHEF tarafından AHEKON 2019 (10. Uluslararası Katılımlı Aile Hekimliği Kongresi)'a Kayıt + Konaklama'dan oluşan AHEKON 2019 katılım bursu verilecektir.

www.ahefakademi.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konferans sırasında sorularınızı konuşmacılarımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Canlı Konferans; Bilimsel Bilişim Stüdyolarında, yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen, kendine ait sunucular üzerinde yer alan modül ile gerçekleştirilecektir.

Konu:İKİ DERT TEK ÇÖZÜM: Üst Solunum Yolu Enfeksıyonlarında Konfor Sağlanması
Konuşmacılar:Prof. Dr. Ateş KARA,
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi,
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı,
Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı
Prof. Dr. Kemal UYGUR,
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi,
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı
Tarih-Saat:9 Nisan 2019 Salı, 12.15-13.15
Yer:www.ahefakademi.org

www.ahefakademi.org

Haberler