Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TİHUDUM'DA 10 NİSAN 2019, 12.00-24.00 SAATLERİ ARASINDA QUİZ.
FULL KONGRE KATILIM BURSU VE KİTAP KAZANACAK
5 TİHUDUM ÜYESİNDEN BİRİ SİZ OLABİLİRSİNİZ...

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu TİHUDUM (www.tihudum.org)'da 10 Nisan 2019 Çarşamba günü 12.00-24.00 saatleri arasında "Poliklinikte Zorlu Bir GÖR Hastası: PPI Seçiminde Gastroenteroloji ve Kardiyoloji Yaklaşımı" Canlı Konferansı ile ilgili bir quiz gerçekleştirilecektir.

Canlı Konferansın TİHUDUM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'nde yer alan video kaydını-slaytlarını izleyerek QUİZ'e hazırlık yapabilirsiniz.

• Sözkonusu tarihte yukarıda belirtilen saatler arasında www.tihudum.org adresinden TİHUDUM platformuna giriş yapan üyelerimizin karşısına çoktan seçmeli 10 adet soru gelecektir.

Prof. Dr. Taylan KAV ve Prof. Dr. Enver ATALAR tarafından hazırlanan toplam 10 adet çoktan seçmeli soruya üyelerimizin yanıt vermeleri istenecektir.

• Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği tarafından "quiz"de en çok doğru yanıtı en kısa sürede veren 1 kişiye 21. Ulusal İç Hastalıkları Kongresi'ne Kayıt + Konaklama + Ulaşım Full Katılım Bursu ve 4 kişiye Harrison's Principles of Internal Medicine (1. Cilt & 2. Cilt) kitap seti hediye edilecektir.

• Kazanan üyelerimizin isimleri 11 Nisan 2019 Perşembe günü, saat 15.00'de TİHUDUM, Ortak Pano'dan açıklanacak ve toplu e-mail ile tüm üyelerimize duyurulacaktır.

www.tihudum.org

Haberler