Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

12 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE
188 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN VE
45 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ
"OLGULARLA: KTEPH AKLIMDA"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYDI-SLAYTLARI
TORAKSIM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NDE...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'da "Olgularla: KTEPH AKLIMDA" Canlı Konferansı Prof. Dr. Zeynep Pınar ÖNEN'in konuşmacı-moderatörlüğünde, Prof. Dr. Ergün Barış KAYA ve Prof. Dr. Hakkı Tankut AKAY'ın sunumlarıyla 26 Mart 2019 Salı günü gerçekleştirildi.

12 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE 188 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve 45 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Zeynep Pınar ÖNEN, Prof. Dr. Ergün Barış KAYA ve Prof. Dr. Hakkı Tankut AKAY'ın katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.toraksim.org aracılığıyla "TORAKSIM, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TORAKSIM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve soru-katkılarıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında TORAKSIM, Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Hayati BİLGİÇ
Çok keyifle izlediğim, dolu dolu bir toplantı oldu. Hepinizi kutlarım. Başarı ve sevgi dileklerimle.

*Metin ÇELİKİZ
Zonguldak'tan iyi akşamlar. Ses ve görüntü çok iyi. İyi yayınlar.

*Ece YETİŞKİN
Hocam sunumunuz için çok teşekkür ederim.

*Şermin BÖREKÇİ
Emeğinize sağlık. Çok güzl bir oturumdu.

www.toraksim.org

Haberler