Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TİHUDUM'DA "POLİKLİNİKTE ZORLU BİR GÖR HASTASI:
PPI SEÇİMİNDE GASTROENTEROLOJİ VE KARDİYOLOJİ YAKLAŞIMI" CANLI KONFERANSI

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)'da 27 Mart 2019 Çarşamba günü Saat 12.15'te Prof. Dr. Taylan KAV ve Prof. Dr. Enver ATALAR'ın sunumlarıyla "POLİKLİNİKTE ZORLU BİR GÖR HASTASI: PPI Seçiminde Gastroenteroloji ve Kardiyoloji Yaklaşımı" Canlı Konferansı gerçekleştirilecektir.

Ali Bey'in teşhis ve tedavisini birlikte değerlendirelim.

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu TİHUDUM (www.tihudum.org)'da 10 Nisan 2019 Çarşamba günü 12.00-17.00 saatleri arasında "Poliklinikte Zorlu Bir GÖR Hastası: PPI Seçiminde Gastroenteroloji ve Kardiyoloji Yaklaşımı" konusunda quiz gerçekleştirilecektir.

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği tarafından "quiz"de en çok doğru yanıtı en kısa sürede veren 1. TİHUDUM Üyesine 21. Ulusal İç Hastalıkları Kongresi'ne Kayıt + Konaklama + Ulaşım Full Katılım Bursu ve 2., 3., 4. ve 5. TİHUDUM Üyesine Harrison's Principles of Internal Medicine (1. Cilt & 2. Cilt) kitap seti hediye edilecektir.

www.tihudum.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konferans sırasında sorularınızı konuşmacılarımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Konu:POLİKLİNİKTE ZORLU BİR GÖR HASTASI: PPI Seçiminde Gastroenteroloji ve Kardiyoloji Yaklaşımı
Konuşmacılar:Prof. Dr. Taylan KAV,
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi,
Gastroenteroloji Bilim Dalı
Prof. Dr. Enver ATALAR,
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi,
Kardiyoloji Anabilim Dalı
Tarih-Saat::27 Mart 2019 Çarşamba, 12.15-13.15
Yer:www.tihudum.org


Haberler