Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM'DA "KİTAPLARI DİNLEYİN" KÖŞESİ'NİN
YÜZDÖRDÜNCÜ SESLİ KİTABI: "CHARLES DICKENS - BİR NOEL ŞARKISI"

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM'ın "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin yüzdördüncü sesli kitabı "CHARLES DICKENS - BİR NOEL ŞARKISI".

"KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin bu haftaki sesli kitabı Klasik İngiliz Edebiyatı'na yaptığı katkılar nedeniyle çok sevilen; etkileyici öyküleriyle, iz bırakan karakterleriyle ve çağdaş yaşamın yorucu tasvirleriyle Viktorya Dönemi'ne damgasını vurmuş Charles DICKENS'ın 1843 yılında yayımlanmış romanı "BİR NOEL ŞARKISI".

"Dünya üzerinde kahkaha ve güler yüzlülük kadar karşı konulmaz derecede bulaşıcı olan bir şey yoktur."

Charles DICKENS'ın ünlü eserlerinden, insana dair sıcak ve ürkütücü bir Noel hikayesi olan "Bir Noel Şarkısı", Ebenezer Scrooge'un sıradışı hikayesini anlatır.

Yıllar önce hayatını kaybeden iş ortağı Marley'nin hayaleti, huysuz, cimri ve Noel ruhundan yoksun Scrooge'un evine gelir ve ona üç hayalet tarafından ziyaret edileceğini söyler. Bunlar, Geçmişin, Şimdinin ve Geleceğin hayaletleridir. Scrooge, bu üç hayaletle birlikte hayatını sonsuza dek değiştirecek bir yolculuğa çıkacaktır.

Sesli kitabı TORAKSIM, Ortak Pano'da bulunan "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nden dinleyebilir, kitap hakkındaki görüşlerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

"CHARLES DICKENS - BİR NOEL ŞARKISI" sesli kitabını isterseniz bilgisayarlarınıza, mobil cihazlarınıza (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) da indirebilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler