Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM'DA 2019 YILI ŞUBAT AYINDA
KİTAP KAZANAN ÜYELERİMİZ BELLİ OLDU!

Her ay TORAKSIM (www.toraksim.org)'ı en çok ziyaret eden, en çok beğeni-paylaşım yapan üyelerimizden daha önce ödül kazanmamış 3 üyemize ve 1 asistan arkadaşımıza birer kitap hediye ediyoruz. 2019 yılı Şubat ayının hediye kitaplarını Prof. Dr. Adile Berna DURSUN seçti.

2019 yılı Şubat ayında kitapları kazanan üyelerimiz olan Dr. Emine KARABUL'a Elif (Paulo Coelho), Dr. Yonca SEKİBAĞ'a Buzdan Kılıçlar (Latife Tekin), Dr. Gülgün TUNÇAY'a Ayışığı Sokağı (Stefan Zweig) ve Dr. Işıl SAK'a Doğu'dan Uzakta (Amin Maalouf) kitapları kendilerine ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Her ay kitap ödüllerinin devam edeceğini, ayrıca TTD 22. Yıllık Kongresi'ne kadar TORAKSIM'ı en çok ziyaret eden 3 üyemize kongre katılım bursu verileceğini hatırlatalım. Her beğeni 2, her paylaşım 5 ziyaret değerinde olacaktır (günde 5 ziyaret, 5 beğeni ve 3 paylaşımdan fazlası değerlendirme dışı tutulacaktır).

NOT: TORAKSIM platformunun yöneticileri değerlendirme dışı tutulmaktadır. Dereceye giren üyelerimiz TTD 22. Yıllık Kongresi'ne herhangi bir sebeple bu burs ile katılamaz ise sıralamada ardından gelenler bu hakka sahip olacaktır.

Hepsi ve Daha Fazlası İçin
www.toraksim.org

Haberler