Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

CANLI KONSEY MODÜLÜ İLE GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN
TORAKSIM, "KİTAP KULÜBÜ"NÜN ÜÇÜNCÜ CANLI KONFERANSI
19 ŞUBAT 2019 SALI GÜNÜ, SAAT: 19.30'DA TORAKSIM'DA...

TORAKSIM, "KİTAP KULÜBÜ"nün üçüncü Canlı Konferansı 19 Şubat 2019 Salı günü saat 19.30'da Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'da gerçekleştirilecektir.

Yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen CANLI KONSEY MODÜLÜ ile gerçekleştirilecek olan Canlı Konferansa Doç. Dr. Özge YILMAZ MANİSA'dan, Uzm. Dr. Canan GÜNDÜZ ise İSTANBUL'dan online olarak kendi bilgisayarları ile bağlanacaklar ve Norveçli yazar Erlend LOE'nin "DOPPLER" kitabını yorumlayacaklar.

Erlend LOE'nin karlar altında geçse de memleketine hiç çekmemiş, sıcacık; sıcak olduğu kadar da bugünün insanlığına ayna tutup eleştirel bir bakış kazandığı romanı "DOPPLER". Birçok platformda yılın en iyi kitaplarından biri olarak seçilen kitabı Canlı Konferansımıza kadar okursanız, hep birlikte üzerinde konuşup, tartışabiliriz.

YAZILIMI ve TASARIMI TAMAMIYLA BİLİMSEL BİLİŞİM TARAFINDAN GELİŞTİRİLEN CANLI KONSEY MODÜLÜ ile gerçekleşecek Canlı Konferansta ekran önünde yorumcularımızı izleyen üyelerimiz arzu ederlerse chat ekranından programa dahil olabilecekler.

İnternet bağlantınızın olduğu her yerden, bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) Canlı Konferansı izleyebilir, chat ekranından soru-katkılarınızı gönderebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Katkılarınızla daha da güzelleşecek bu programa katılımınızı bekliyoruz.

CANLI KONSEY MODÜLÜ İLE TORAKSIM, "KİTAP KULÜBÜ" CANLI KONFERANSI...
Konu:DOPPLER
Yorumcular:Doç. Dr. Özge YILMAZ,
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi,
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, MANİSA
Uzm. Dr. Canan GÜNDÜZ,
Göğüs Hastalıkları Uzmanı, İSTANBUL
Tarih-Saat:19 Şubat 2019 Salı, Saat: 19.30 - 20.30
Yer:www.toraksim.org

www.toraksim.org

Haberler