Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

79 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE
305 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN;
26 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ,
"ALT SOLUNUM YOLU İNFEKSİYONLARINDA
AKILCI KİNOLON KULLANIMI"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYDI-SLAYTLARI
İNFEKSİYON DÜNYASI, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org), Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org) ve Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)'dan ortak canlı yayınlanan "Alt Solunum Yolu İnfeksiyonlarında Akılcı Kinolon Kullanımı" Canlı Konferansı Prof. Dr. Nurdan KÖKTÜRK ve Prof. Dr. Serhat ÜNAL'ın sunumlarıyla 10 Ocak 2018 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

79 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE 305 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN; 26 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Nurdan KÖKTÜRK ve Prof. Dr. Serhat ÜNAL'ın katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.infeksiyondunyasi.org aracılığıyla "İNFEKSİYON DÜNYASI, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "İNFEKSİYON DÜNYASI, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve sorularıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında katılımcılar tarafından yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Selçuk NAZİK
Sayın hocalarım değerli sunumunuz için teşekkür ederiz. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı.

*Dilvin ALİBEYGİL
Bu güzel sunum için sayın hocalarıma ve emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

*Ramin NARİMAN
Merhaba, ağzınıza sağlık. Her zaman olduğu gibi çok iyi sunum.

*Filiz DUYAR AĞCA
Değerli hocalarım, sunum için ayrı ayrı teşekkür ederim.

*Reşat YEŞİLOĞLU
Teşekkür ederim ellerinize sağlık.

*Serkan VOLKAN
Güzel sunumunuz için teşekkürler.

*Melis MERTTÜRK
Sunumunuz için çok teşekkürler.

*Handan AKSOY
Çok teşekkür ederiz.

www.infeksiyondunyasi.org

Haberler