Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

162 BAĞLANTI NOKTASINDAN İZLENEN ve
20 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ
"SİSTEMİK HASTALIKLARDA PROBİYOTİK KULLANIMI"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYITLARI-SLAYTLARI
TİHUDUM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)'da Wellcare Gastrointestinal Sağlık Köşesi çerçevesinde "SİSTEMİK HASTALIKLARDA PROBİYOTİK KULLANIMI" Canlı Konferansı Prof. Dr. Filiz AKYÜZ'ün sunumuyla 2 Kasım 2017 Perşembe günü gerçekleştirildi.

14 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE 162 BAĞLANTI NOKTASINDAN İZLENEN, 20 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Filiz AKYÜZ'ün katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.tihudum.org aracılığıyla "TİHUDUM, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TİHUDUM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında Ortak Panoda yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Neşe KORKMAZ
Sunumunuz için size ve TİHUDUM'a çok teşekkür ederim. Karşıyaka'dan sevgiler, selamlar.

*Gonca HEPER
Sayın Filiz hocam, verdiğiniz değerli bilgiler için çok teşekkürler.

*Dilvin ALİBEYGİL
Bu güzel sunum için çok teşekkürler.

*Recep ERMUT
Sunum için teşekkürler.

www.tihudum.org

Haberler