Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

29 KASIM 2017, ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 19.00'DA
TİHUDUM'UN KONUĞU PROF. DR. JOSEP REDON

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)'da 29 Kasım 2017 Çarşamba günü Saat 19.00'da Prof. Dr. Josep REDON'un konuşmacı olarak katılacağı ve moderatörlüğü Prof. Dr. Ali OTO tarafından yapılacak "Kombinasyon Tedavisiyle Hedefe Doğru: Yeni Çözümler" konulu Canlı Konferans gerçekleştirilecektir.

Prof. Dr. Josep REDON Kimdir?

Valencia Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olduktan sonra iç hastalıkları alanındaki ihtisasını yine aynı merkezde tamamlamıştır.

Halen Valencia Üniversitesi Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları Kliniği Bölüm Başkanlığı'nı ve son 8 yıldır da İspanya'nın önde gelen biyomedikal araştırma enstitüsü INCLIVA Araştırma Enstitüsü Direktörlüğü'nü yürütmektedir.

Çok sayıdaki yayını Journal Citation Report'ta indekslenmiştir (H Index: 55-Citations: 27324).

Kendisi hipertansiyon ve iç hastalıkları alanında faaliyet gösteren bölgesel, ulusal ve uluslararası seviyede birçok derneğin üyesidir.

Dr. REDON, 2011-2013 yılları arasında Avrupa Hipertansiyon Derneği (ESH) Başkanlığı'nı yürütmüş ve Journal of Hypertension Dergisi yardımcı editörü ve hipertansiyon alanındaki bilimsel yayınların hakemliğini yapan editoryal kurulların üyesidir.

Kendisi Portekiz, Bulgaristan, Romanya, İspanya ve Latin Amerika Hipertansiyon Dernekleri onursal üyesi olup, Avrupa Sağlık ve Sosyal Yardımlaşma Enstitüsü tarafından Sağlıkta Mükemmeliyet ödülü almıştır.

Dr. REDON, geçtiğimiz günlerde Romanya'daki Bükreş Carol Davila Üniversitesi tarafından Doctor Honoris Causa ödülüyle onurlandırılmıştır.


Canlı yayın sırasında dileyen katılımcılar İngilizce sunumları orijinal diliyle takip edebilecekken, dileyen katılımcılar "Türkçe Dinlemek İçin Tıklayınız" butonunu tıklayarak sunumun Türkçe çevirisini canlı olarak duyabileceklerdir.

www.tihudum.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konferans sırasında sorularınızı konuşmacımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Hipertansiyonla ilgili soru ve katkılarınızı bekliyoruz...

Konu:Kombinasyon Tedavisiyle Hedefe Doğru: Yeni Çözümler
Moderatör:Prof. Dr. Ali OTO,
Özel Memorial Ankara Hastanesi,
Kardiyoloji Bölüm Başkanı
Konuşmacı:Prof. Dr. Josep REDON,
Valencia Üniversitesi Tıp Fakültesi,
İç Hastalıkları Bölüm Başkanı
Tarih-Saat::29 Kasım 2017 Çarşamba, Saat: 19.00 - 20.00
Yer:www.tihudum.org

Haberler