Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

"DOLU DOLU HIV VAKALARI
CANLI KONFERANSLAR SERİSİ”NİN
1. CANLI KONFERANSININ
VİDEO KAYITLARI-SLAYTLARI
İNFEKSİYON DÜNYASI, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NDE...

İNFEKSİYON DÜNYASI'nda "Dolu Dolu HIV Vakaları Canlı Konferanslar Serisi"nin 1. Canlı Konferansı Uzm. Dr. Ahmet Çağkan İNKAYA'nın sunumu ve Prof. Dr. Serhat ÜNAL'ın yorumlarıyla 31 Ekim 2017 Salı günü gerçekleştirildi.

Canlı Konferansta İNFEKSİYON DÜNYASI, Ortak Pano'dan ulaşılan L.E. vakasını çözmek için 186 kez ve H.A. vakasını çözmek için 144 kez Sanal Vaka Programı'na giren üyelerimizin vakaların teşhis-tedavisi ile ilgili verdikleri yanıtlar ve yaptıkları işlemler değerlendirildi. "Yeni Tanı Alan Bir Kişide ART Başlangıcı" ve "HIV İnfekte Kişide Karaciğer İşlev Bozukluğu Yönetimi"ni L.E. ve H.A. olguları üzerinden değerlendiren Uzm. Dr. Ahmet Çağkan İNKAYA'ya Prof. Dr. Serhat ÜNAL yorumlarıyla katkıda bulundu.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.infeksiyondunyasi.org aracılığıyla "İNFEKSİYON DÜNYASI, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "İNFEKSİYON DÜNYASI, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve soru-katkılarıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında Ortak Panoda yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Fatma KACAR
Sayın hocalarım sunum için teşekkürler.

*Seyit Ali BÜYÜKTUNA
Sunumunuz için teşekkürler.

*Recep ERMUT
Sunum için teşekkürler.

*Serpil MIZRAKÇI
Güzel sunum için teşekkürler.

*Yavuz ÇEKLİ
Teşekkür ederim.

www.infeksiyondunyasi.org

Haberler