Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

"SANAL KEYPAD'Lİ
HIV/AIDS CANLI KONFERANSLAR SERİSİ”NİN ÜÇÜNCÜSÜNDE
İNFEKSİYON DÜNYASI TARAFINDAN VERİLEN
KİTAPLARI KAZANAN 5 ÜYEMİZ KİMLER OLDU?

İNFEKSİYON DÜNYASI "Sanal Keypad'li HIV/AIDS Canlı Konferanslar Serisi"nin 3. Canlı Konferansı 21 Kasım 2017 Salı günü Prof. Dr. Deniz GÖKENGİN'in sunumuyla www.infeksiyondunyasi.org'ta "HIV/AIDS: Tedavi Deneyimli Hastalarda E/C/F/TAF'a Geçiş Stratejileri" başlığıyla gerçekleştirildi.

Canlı Konferans sırasında sorulan sorulardan en çok soruya en hızlı doğru yanıt veren Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı'ndan Yard. Doç. Dr. Uğur KOSTAKOĞLU, Hakkari Yüksekova Devlet Hastanesi, İnfeksiyon Hastalıkarı ve Klinik Mikrobiyoloji Kliniği'nden Uzm. Dr. Dicle AKÇORAY, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Engin SEBER, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Kliniği'nden Doç. Dr. Çiğdem ATAMAN HATİPOĞLU ve Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı'ndan Yard. Doç. Dr. Seyit Ali BÜYÜKTUNA İNFEKSİYON DÜNYASI tarafından hediye edilecek kitaplar içerisinden istedikleri bir kitabı alma hakkını kazandılar.

Kazanan üyelerimizi kutluyor, İNFEKSİYON DÜNYASI'nda bu tarz hediye ve süprizlerin olacağı aktivitelerimizde buluşabilmeyi diliyoruz.

www.infeksiyondunyasi.org

Haberler