Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

İNFEKSİYON DÜNYASI'NDA
"DOLU DOLU HIV VAKALARI
CANLI KONFERANSLAR SERİSİ"NİN
2. CANLI KONFERANSI

İNFEKSİYON DÜNYASI'nda "Dolu Dolu HIV Vakaları Canlı Konferanslar Serisi"nin 2. Canlı Konferansı 10 Kasım 2017 Cuma günü saat 12.15'te Prof. Dr. Deniz GÖKENGİN'in sunumuyla gerçekleştirilecektir.

"Primer İnfeksiyonda Antiretroviral Tedavi" ve "Uyumsuz Hastanın Yönetimi"nin olgular üzerinden değerlendirileceği Canlı Konferansa sizler de katkıda bulunabilmek için S.K. ve U.P.'yi Sanal Vaka Programı aracılığıyla muayene edebilirsiniz.

İNFEKSİYON DÜNYASI, Ortak Pano'nun solundaki köşe aracılığıyla ulaşabileceğiniz Sanal Vaka Programı'ndaki Hasta Dosyası bölümünden ile S.K. ve U.P.'nin;

* Anamnez,
* Fizik muayene,
* Laboratuvar bulguları ve
* Görüntüleme sonuçlarına tek sayfa üzerinden ulaşıp, vakalara teşhis koyup tedavilerini verebilirsiniz.

Sanki karşınızda gerçek bir hasta dosyası var ve oradan öğreniyormuşsunuz gibi hasta hakkında merak ettiğiniz her şeyi bulabileceğiniz Sanal Vaka Programı ile S.K. ve U.P.'ye teşhis koyup tedavisini yönlendirebileceksiniz.

Koyduğunuz teşhis ve verdiğiniz tedavi 10 Kasım 2017, Cuma günü saat 12.15'te Prof. Dr. Deniz GÖKENGİN'in sunumuyla gerçekleştirilecek Canlı Konferansa yön verecek.

www.infeksiyondunyasi.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konferans sırasında sorularınızı konuşmacımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

"Dolu Dolu HIV Vakaları Canlı Konferanslar Serisi"nin 2. Canlı Konferansı
Konuşmacı: Prof. Dr. Deniz GÖKENGİN
Tarih-Saat: 10 Kasım 2017 Cuma, Saat 12.15-13.15
Yer: www.infeksiyondunyasi.org

www.infeksiyondunyasi.org

Haberler