Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TİHUDUM'DA
"GUT: ESKİ BİR HASTALIK,
DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR, YENİ DOĞRULAR"
CANLI KONFERANSI...

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)'da 15 Kasım 2017 Çarşamba günü Saat 12.15'te Prof. Dr. Murat İNANÇ'ın moderatörlüğünde; Prof. Dr. Tevfik ECDER ve Prof. Dr. Eftal YÜCEL'in sunumlarıyla "GUT: Eski Bir Hastalık, Doğru Bilinen Yanlışlar, Yeni Doğrular" konulu Canlı Konferans gerçekleştirilecektir.

Canlı Konferansa katılanlara 1 çekiliş hakkı, Canlı Konferansa katılıp soru-katkıda bulunanlara + 1 çekiliş hakkı daha verildikten sonra yapılacak olan kura çekilişi sonucunda 1 TİHUDUM üyesine, Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği tarafından 20. Ulusal İç Hastalıkları Kongresi'ne kayıt + konaklama + ulaşım full katılım bursu verilecektir.

www.tihudum.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konferans sırasında sorularınızı konuşmacılarımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Canlı Konferansa katılanlar konferans sonunda konuşmacıların gerçekleştirdikleri sunumlara ilişkin dosyaları bilgisayarlarına indirebileceklerdir.

Konu:GUT: ESKİ BİR HASTALIK, DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR, YENİ DOĞRULAR
Moderatör:Prof. Dr. Murat İNANÇ,
İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi,
İç Hastalıkları Anabilim Dalı, Romatoloji Bilim Dalı
Konuşmacılar:Prof. Dr. Tevfik ECDER,
İstanbul Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi,
İç Hastalıkları Anabilim Dalı, Nefroloji Bilim Dalı
Prof. Dr. Eftal YÜCEL,
Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi,
İç Hastalıkları Anabilim Dalı, Romatoloji Bilim Dalı
Tarih-Saat::15 Kasım 2017 Çarşamba, Saat 12.15 - 13.15
Yer:www.tihudum.org

Haberler