Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

"SANAL KEYPAD'Lİ HIV/AIDS CANLI KONFERANSLAR
SERİSİ"NİN İKİNCİSİNDE
İNFEKSİYON DÜNYASI TARAFINDAN VERİLEN
KİTAPLARI KAZANAN 5 ÜYEMİZ KİMLER OLDU?

17 Ekim 2017 Salı günü İNFEKSİYON DÜNYASI "Sanal Keypad'li HIV/AIDS Canlı Konferanslar Serisi"nin 2. Canlı Konferansı Prof. Dr. Volkan KORTEN'in sunumuyla www.infeksiyondunyasi.org'ta "Daha Önce HIV/AIDS Tedavisi Almamış Hastalarda E/C/F/TAF Tedavisi" başlığıyla gerçekleştirildi.

Canlı Konferans sırasında sorulan sorulardan en çok soruya en hızlı doğru yanıt veren Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı'ndan Doç. Dr. Ayşe ERTÜRK, Fırat Aile Sağlığı Merkezi'nden Uzm. Dr. Ömer AYCAN, Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı'ndan Uzm. Dr. Zeynep Banu RAMAZANOĞLU, Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı'ndan Prof. Dr. İlknur ERDEM ve Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Kliniği'nden Uzm. Dr. Fatma KACAR İNFEKSİYON DÜNYASI tarafından hediye edilecek kitaplar içerisinden istedikleri kitabı alma hakkını kazandılar.

Kazanan üyelerimizi kutluyor, İNFEKSİYON DÜNYASI'nda bu tarz hediye ve süprizlerin olacağı aktivitelerimizde buluşabilmeyi diliyoruz.

www.infeksiyondunyasi.org

Haberler