Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM'DA "KİTAPLARI DİNLEYİN" KÖŞESİ'NDE
TIP KİTAPLARINI SESLENDİRMEYE DEVAM EDİYORUZ...
İKİNCİ SESLİ TIP KİTABI: "GÖĞÜS HASTALIKLARI UZMANLARI İÇİN ALLERJİ"

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM'ın "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin ikinci sesli tıp kitabı "GÖĞÜS HASTALIKLARI UZMANLARI İÇİN ALLERJİ".

"Göğüs Hastalıkları Uzmanları İçin Allerji" kitabının bölümlerinin seslendirilmiş haliyle birlikte PDF dosyasını da TORAKSIM, "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nde bulabilirsiniz. Önerimiz kitabın PDF formatını açıp, sesli olarak da dinlemeniz.

"GÖĞÜS HASTALIKLARI UZMANLARI İÇİN ALLERJİ" Kitabı'nın seslendirmesini kısa sürede gerçekleştiren Dr. Öznur ABADOĞLU, Dr. Ayşe BAÇÇIOĞLU, Dr. Ebru ÇELEBİOĞLU, Dr. Dane EDİGER, Dr. S. Rana IŞIK, Dr. A. Fuat KALYONCU, Dr. Gül KARAKAYA, Dr. Ferda ÖNER ERKEKOL ve Dr. Gülden PAŞAOĞLU KARAKIŞ'a çok teşekkür ediyoruz.

Sesli tıp kitabını TORAKSIM, Ortak Pano'da bulunan "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nden dinleyebilir, kitap hakkındaki görüşlerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

"GÖĞÜS HASTALIKLARI UZMANLARI İÇİN ALLERJİ" sesli tıp kitabını dinledikten sonra isterseniz bilgisayarlarınıza, mobil cihazlarınıza (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) da indirebilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler