Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM'DA "KİTAPLARI DİNLEYİN" KÖŞESİ'NİN
OTUZDOKUZUNCU SESLİ KİTABI: "AGATHA CHRISTIE - VE PERDE İNDİ"

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM'ın "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin otuzdokuzuncu sesli kitabı "AGATHA CHRISTIE - VE PERDE İNDİ".

"KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin bu haftaki sesli kitabı İngiliz popüler edebiyatın en önemli kadın yazarlarından biri olan ve dedektif Hercule Poirot tipinin yaratıcısı Agatha CHRISTIE'nin 1975 yılında kaleme aldığı son Poirot romanı olan "VE PERDE İNDİ".

Belçikalı dedektif Hercule Poirot hastalandığı için Styles Köşkü'nde dinlenmek üzere pansiyoner olarak kalmaktadır. Köşkün yöneticileri yaşlı bir emekli İngiliz albayı ve onun yaşlı karısıdır. Aksi bir ihtiyar olan albayın karısı, ansızın bir cinayete kurban gider. Dedektif Poirot ise bu cinayeti tek başına çözemeyecek kadar hasta olduğundan bir arkadaşını kendine yardım etmesi için çağırır. Bu karmaşık cinayeti çözmek için Poirot ve arkadaşı araştırmalara başlarlar.

Sesli kitabı TORAKSIM, Ortak Pano'da bulunan "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nden dinleyebilir, kitap hakkındaki görüşlerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

"AGATHA CHRISTIE - VE PERDE İNDİ" sesli kitabını isterseniz bilgisayarlarınıza, mobil cihazlarınıza (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) da indirebilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler