Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM "GEZGİN NEFESLER" KÖŞESİ İÇİN
DR. AYHAN VAROL YAZDI: WASHINGTON'DAN İZLENİMLER

Dr. Ayhan VAROL; Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org) "GEZGİN NEFESLER" Köşesi'nde Amerikan Toraks Derneği 2017 Kongresi'ndeki izlenimlerini bizimle paylaştı. Dr. Ayhan VAROL'un yazısını 40'dan fazla fotoğraf ile birlikte "GEZGİN NEFESLER" Köşesi'nde bulabilirsiniz.

Amerikan Toraks Derneği 2017 Kongresi'ne giden diğer üyelerimiz "GEZGİN NEFESLER" Köşesi "Yorumlar" bölümünden Dr. Ayhan VAROL'un çok güzel ve ayrıntılı kaleme aldığı yazıya katkıda bulunabilirler.

Sizler de gezdiğiniz gördüğünüz yerleri üyelerimize anlatmak istemez misiniz? İstediğiniz uzunlukta yazdığınız yazıyı ve çektiğiniz fotoğrafları "GEZGİN NEFESLER" Köşesi'nde yer alması için benantoraks@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.

TORAKSIM, "GEZGİN NEFESLER" Köşesi'ne www.toraksim.org adresinden giriş yaparak mobil cihazlarınız (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) ile internet bağlantınızın olduğu her yerden ulaşabilir, yorum ve beğenilerinizi iletebilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler