Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

700'Ü AŞKIN HEKİMİN
34 BAĞLANTI NOKTASINDAN TOPLU OLMAK ÜZERE
173 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLEDİĞİ ve
25 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ
"TECRÜBE ve GÜÇ BİR ARADA" CANLI KONFERANSININ
VİDEO KAYITLARI-SLAYT SETLERİ
TİHUDUM ONLİNE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)'da Dünya Hipertansiyon Günü münasebetiyle Prof. Dr. Mustafa ARICI ve Prof. Dr. Giray KABAKÇI'nın sunumlarıyla "Tecrübe ve Güç Bir Arada" Canlı Konferansı 17 Mayıs 2017 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

700'Ü AŞKIN HEKİMİN 34 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE 173 BAĞLANTI NOKTASINDAN İZLENEN ve 25 SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Mustafa ARICI ve Prof. Dr. Giray KABAKÇI'nın katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.tihudum.org aracılığıyla "TİHUDUM, Online TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TİHUDUM, Sunu Merkezi"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında Ortak Panoda yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Neşe KORKMAZ
Karşıyaka'dan sevgiler, saygılar. Sunumunuz için çok teşekkür ederim.

*Ayhan DEMİR
Sunum için teşekkürler.

*Ayla GÖKMEN SALICI
Sunum için teşekkürler.

www.tihudum.org

Haberler