Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

6 Katılımcıya PEDİATRİ DÜNYASI Tarafından Verilen
"Çocukluk Çağında Meningokok Hastalıkları" ve
"İyi Sunum Kitabı"nı Kazanan Üyelerimiz Kimler?

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bilimsel ve Sosyal Platformu olan PEDİATRİ DÜNYASI (www.pediatridunyasi.org)'nda 1 Haziran 2017 Perşembe günü Saat 12.15'te Prof. Dr. Ateş KARA'nın moderatörlüğünde, Prof. Dr. Ayper SOMER'in sunumuyla "Akut Gastroenteritlerde Probiyotik Kullanımı" başlıklı Canlı Konferans gerçekleştirildi.

Canlı Konferans sırasında ekrana gelen birinci dikkate dayalı soruyu en hızlı doğru yanıtlayan Samsun Çarşamba Sungurlu Aile Sağlığı Merkezi'nden Dr. Aşkın YILMAZ'a, Ankara Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği'nden Uzm. Dr. Abdulkerim KOLKIRAN'na ve Aydın İncirliova 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi'nden Uzm. Dr. Abdurrahman ERSÜ'ye "Çocukluk Çağında Meningokok Hastalıkları" kitabı; ikinci dikkate dayalı soruyu en hızlı doğru yanıtlayan İzmir Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği'nden Uzm. Dr. Seçil ARSLANSOYU'na, Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği'nden Uzm. Dr. Erhan KILIÇOĞLU'na ve Ceyhan Mustafabeyli Aile Sağlığı Merkezi'nden Dr. Gülfem AKTAN'a ise "İyi Sunum Kitabı" Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bilimsel ve Sosyal Platformu olan PEDİATRİ DÜNYASI tarafından hediye edilmiştir.

Kazanan üyelerimizi kutluyor, PEDİATRİ DÜNYASI'nda bu tarz hediye ve süprizlerin olacağı aktivitelerimizde buluşabilmeyi diliyoruz.

www.pediatridunyasi.org

Haberler