Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

2017 YILI MAYIS AYI "TTD FOTOĞRAF YARIŞMASI"NDA
12 ÜYEMİZDEN GELEN 21 FARKLI FOTOĞRAF İÇİN OYLARINIZI BEKLİYORUZ.
BU FOTOĞRAFLAR ARASINDAN BİRİNCİYİ OYLARINIZLA SİZ SEÇECEKSİNİZ...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM, www.toraksim.org'da 2017 yılı Mayıs Ayı "TTD Fotoğraf Yarışması" için oy verme işlemi başladı. Yarışmaya katılan üyelerimiz arasında çok iyi tanıdıklarınız da var; Orhan Akkaya, Hamide Aydoğan, Nihal Bayar, Leyla Bostan, Tülin Çağatay, Mükremin Er, Müzeyyen Erk, Fikret Kurhan, Berker Öztürk, Hasan Polat, Mesut Subak, Çiğdem Şimşek.

12 üyemizden gelen 21 farklı fotoğraf için TORAKSIM'a girip "TTD Fotoğraf Yarışması" bölümünden 15 Haziran 2017, Perşembe günü saat 24.00'e kadar beğendiğiniz fotoğraflara oy verebilirsiniz. Bu fotoğraflar arasından birinciyi oylarınızla siz seçeceksiniz.

Her bir fotoğrafın altındaki 10 yıldızdan o fotoğraf için uygun gördüğünüz kadarını seçerek beğeninizi gösterebilirsiniz. Her fotoğrafa ayrı ayrı yıldız seçtikten sonra “Oyumu Kaydet” butonuna basarak oyunuzu kullanabilirsiniz.

TORAKSIM'a www.toraksim.org adresinden giriş yaparak mobil cihazlarınız (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) ile internet bağlantınızın olduğu her yerden ulaşabilirsiniz.

NOT: TORAKSIM'a www.toraksim.org adresinde Kullanıcı Adı bölümüne Türk Toraks Derneği'ne kayıtlı e-posta adresiniz, Parola bölümüne ise T.C. Kimlik Numaranızı yazarak giriş yapabilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler