Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE
"TÜRK TORAKS DERNEĞİ ULUSAL ASTIM İZLEM POLİTİKALARININ GELİŞTİRİLMESİ"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYITLARI-SLAYTLARI EKLENDİ...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'da "Türk Toraks Derneği Ulusal Astım İzlem Politikalarının Geliştirilmesi" Canlı Konferansı Prof. Dr. Gül KARAKAYA'nın moderatörlüğünde; Prof. Dr. Gülfem E. ÇELİK'in sunumuyla 5 Mayıs 2017 Cuma günü gerçekleştirildi.

Canlı Konferans Prof. Dr. Gülfem E. ÇELİK ve Prof. Dr. Gül KARAKAYA'nın katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.toraksim.org aracılığıyla "TORAKSIM, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TORAKSIM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında Ortak Panoda yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Aslı GÖREK DİLEKTAŞLI
Ellerinize sağlık sevgili hocalarım. Bizler ve hastalarımız çok fayda göreceğiz, hem de sağlıklı ulusal veriler oluşacak. Çok teşekkür ederiz.

*Benan MÜSELLİM
Bu sıcak sohbet için çok teşekkür ediyorum. Sizleri seviyoruz :)

*Ayşe Füsun KALPAKLIOĞLU
Teşekkür ederiz. Ellerinize sağlık.

www.toraksim.org

Haberler