Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

126 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN,
19 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ
"MİKROORGANİZMALAR VE BİZ, ORTAK YAŞAM: MİKROBİYOTA"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYITLARI-SLAYT SETLERİ
TİHUDUM ONLİNE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)'da Wellcare Gastrointestinal Sağlık Köşesi çerçevesinde Prof. Dr. Deniz GÜR ve Prof. Dr. Serhat ÜNAL'ın sunumlarıyla "Mikroorganizmalar ve Biz, Ortak Yaşam: Mikrobiyota" Canlı Konferansı 10 Mayıs 2017 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

126 BAĞLANTI NOKTASINDAN İZLENEN, 19 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Deniz GÜR ve Prof. Dr. Serhat ÜNAL'ın katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.tihudum.org aracılığıyla "TİHUDUM, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TİHUDUM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve sorularıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında katılımcılar tarafından yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Neşe KORKMAZ
Sunumunuz için çok teşekkür ederiz. Karşıyaka'dan sevgiler...

*Mahmut Nedim BALAK
Harikulade bir sunum teşekkürler...

*Ayşe ERBAKAN
Bu güzel ve aydınlatıcı sunum için teşekkür ederim.

*Recep ERMUT
Sunum için teşekkürler.

www.tihudum.org

Haberler