Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM, "BİZİM ŞEFLERİN NOT DEFTERİNDEN" KÖŞESİ'NE
5 YENİ TARİF EKLENDİ...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM'ın "BİZİM ŞEFLERİN NOT DEFTERİNDEN" Köşesi'ne Dr. Neşe DURSUNOĞLU'nun "Kişnişli Patatesli Tavuk" ve Dr. Arzu YORGANCIOĞLU'nun "Cheesecake ama Alman Usulü (Kaseküchen)", "Bu Pasta Başka Pasta; Safran Pilavlı Sardalye Pastası", "Ispanak Ricotta Dolgulu Kabak Çiçeği Tempura" ve "Çikolata Soslu Sakızlı Muhallebi" tarifleri eklendi.

Sizler de "BİZİM ŞEFLERİN NOT DEFTERİNDEN" Köşesi'nde sevdiğiniz bir tarifi üyelerimizle paylaşmak isterseniz bir fotoğrafla birlikte benantoraks@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM, Ortak Pano'da bulunan "Bizim Şeflerin Not Defterinden" Köşesi'nde tarifler hakkındaki görüşlerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

TORAKSIM, "BİZİM ŞEFLERİN NOT DEFTERİNDEN" Köşesi'ne www.toraksim.org adresinden giriş yaparak mobil cihazlarınız (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) ile internet bağlantınızın olduğu her yerden ulaşabilir, yorum ve beğenilerinizi iletebilirsiniz.

Katkılarınızı bekliyoruz.

www.toraksim.org

Haberler