Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

22 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ
77 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE
116 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN
"ALT SOLUNUM YOLU İNFEKSİYONLARINDA KİNOLON KULLANIMI"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYITLARI-SLAYTLARI
TORAKSIM ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'da Prof. Dr. Serhat ÜNAL'ın "Alt Solunum Yolu İnfeksiyonlarında Kinolon Kullanımı", Prof. Dr. Nurdan KÖKTÜRK'ün ise "Olgularla Alt Solunum Yolu İnfeksiyonları ve Tedavisi" başlığıyla 5 olgunun tedavisini anlattığı Canlı Konferans 8 Mayıs 2017 Pazartesi günü gerçekleştirildi.

22 ADET SORU-KATKININ GELDIĞI 77 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE 116 BAĞLANTI NOKTASINDAN izlenen Canlı Konferans Prof. Dr. Serhat ÜNAL ve Prof. Dr. Nurdan KÖKTÜRK'ün katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.toraksim.org aracılığıyla "TORAKSIM, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TORAKSIM, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında Ortak Panoda yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Aslı GÖREK DİLEKTAŞLI
Çok güzel bir konferans oldu, çok teşekkür ederiz.

*Metin ÖZKAN
Ağzınıza sağlık güzel bir oturumdu.

*Abdullah Emra NAYMAN
Harikasınız hocalarım... Teşekkürler.

*Bülent ÖZBAY
Çok faydalı bir oturum oldu. Teşekkürler.

*Aylin ÇAPRAZ
Teşekkür ederiz zevkle dinledik.

*Şenay YILMAZ
Çok teşekkür ediyoruz... Çok faydalandık sayın hocalarım.

www.toraksim.org

Haberler