Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE
"DOĞRU ÖRNEK, DOĞRU SONUÇ" CANLI KONFERANSININ
VİDEO KAYITLARI-SLAYTLARI EKLENDİ...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'da "Doğru Örnek, Doğru Sonuç" Canlı Konferansı Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği İşbirliğiyle Prof. Dr. Şöhret AYDEMİR'in moderatörlüğünde; Prof. Dr. Şöhret AYDEMİR, Prof. Dr. Candan ÇİÇEK ve Prof. Dr. Nuran ESEN'in sunumlarıyla 16 Mart 2017 Perşembe günü gerçekleştirildi.

Canlı Konferansta Prof. Dr. Şöhret AYDEMİR "Bakteriyel Etkenler İçin Doğru Örnek?" konusunu, Prof. Dr. Candan ÇİÇEK "Viral Etkenler İçin Doğru Örnek?" konusunu ve Prof. Dr. Nuran ESEN "Mycobacterium tuberculosis İçin Doğru Örnek?" konusunu anlattı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.toraksim.org aracılığıyla "TORAKSIM, Online TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TORAKSIM, Sunu Merkezi"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

TORAKSIM, Online TV-Sunu Merkezi'ne www.toraksim.org adresinden giriş yaparak mobil cihazlarınız (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) ile internet bağlantınızın olduğu her yerden ulaşabilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler