Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM'DA
"KİTAPLARI DİNLEYİN" KÖŞESİ'NİN YİRMİNCİ SESLİ KİTABI:
"TAHT OYUNLARI (İlk 24 Bölüm) - GEORGE R. R. MARTIN"

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM'ın "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin yirminci sesli kitabı "TAHT OYUNLARI (İlk 24 Bölüm) - GEORGE R. R. MARTIN".

"KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin bu haftaki sesli kitabı Amerikan yazar George R. R. MARTIN'in epik fantezi tarzında kaleme aldığı "TAHT OYUNLARI (A Game of Thrones)" romanıdır.

"Taht Oyunları" İlk defa 6 Ağustos 1996'da yayımlandı. Roman, 1997 Locus Ödülü'nü kazandı. Ayrıca 1998 Nebula Ödülü ile 1997 Dünya Fantezi Ödülü'ne aday gösterildi.

Yazların on yıllar, kışların bir insan ömrü sürebildiği diyarda, dehşetli ve soğuk zamanlar yaklaşmaktadır. Kışyarı'nın kuzeyindeki buzul topraklarda, Yedi Krallık'ı koruyan surun ötesinde tehditkâr doğaüstü güçler toplanmaktadır. Savaşın tam ortasında, doğdukları topraklar kadar sert, boyun eğmez Starklar vardır. Acımasız soğuğun hüküm sürdüğü kuzeyden, uzak güneydeki sıcak zevk yurduna uzanan, leydiler, lordlar, savaşçılar, büyücüler ve katillerle dolu öykü, korkunç kehanetlerin işaret ettiği bir devirde başlamaktadır. Komplo, trajedi, ihanet, zafer ve dehşet dolu olayların ortasında Starklar'ın, dostlarının ve düşmanlarının kaderi bıçak sırtındadır. Hedef, en ölümcül savaş olan taht oyununda muzaffer olmaktır.

Sesli kitabı TORAKSIM, Ortak Pano'da bulunan "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nden dinleyebilir, kitap hakkındaki görüşlerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

"TAHT OYUNLARI (İlk 24 Bölüm) - GEORGE R. R. MARTIN" sesli kitabını dinledikten sonra isterseniz bilgisayarlarınıza, mobil cihazlarınıza (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) da indirebilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler