Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

2017 YILI NİSAN AYI "TTD FOTOĞRAF YARIŞMASI"NDA
14 ÜYEMİZDEN GELEN 24 FARKLI FOTOĞRAF İÇİN OYLARINIZI BEKLİYORUZ...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM, www.toraksim.org'da 2017 yılı Nisan Ayı "TTD Fotoğraf Yarışması" için oy verme işlemi başladı. Fotoğraf gönderenler arasında kimler yok ki; Hakan Akgün, Şemi Atilla, Kadir Canoğlu, Aslıhan Çakmak, Rindol Çonkar, Eda Durmuş, Seyhan Dülger, Mükremin Er, Şerif Kurtuluş, Ali Naycı, Songül Özyurt, Özlem Salıver, Aslı Haykır Solay, Ahmet Doğan Yardı.

14 üyemizden gelen 24 farklı fotoğraf için TORAKSIM'a girip "TTD Fotoğraf Yarışması" bölümünden 15 Mayıs 2017, Pazartesi günü saat 24.00'e kadar beğendiğiniz fotoğraflara oy verebilirsiniz. Bu fotoğraflar arasından birinciyi oylarınızla siz seçeceksiniz.

Her bir fotoğrafın altındaki 10 yıldızdan o fotoğraf için uygun gördüğünüz kadarını seçerek beğeninizi gösterebilirsiniz. Her fotoğrafa ayrı ayrı yıldız seçtikten sonra “Oyumu Kaydet” butonuna basarak oyunuzu kullanabilirsiniz.

TORAKSIM'a www.toraksim.org adresinden giriş yaparak mobil cihazlarınız (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) ile internet bağlantınızın olduğu her yerden ulaşabilirsiniz.

NOT: TORAKSIM'a www.toraksim.org adresinde Kullanıcı Adı bölümüne Türk Toraks Derneği'ne kayıtlı e-posta adresiniz, Parola bölümüne ise T.C. Kimlik Numaranızı yazarak giriş yapabilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler