Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

27 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ
"360 DERECE SEFDİNİR"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYITLARI-SLAYTLARI
PEDİATRİ DÜNYASI WEB TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bilimsel ve Sosyal Platformu olan PEDİATRİ DÜNYASI (www.pediatridunyasi.org)'nda "360 Derece Sefdinir" Canlı Konferansı Prof. Dr. Ateş KARA ve Prof. Dr. Zafer KURUGÖL'ün sunumlarıyla 13 Nisan 2017 Perşembe günü gerçekleştirildi.

27 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ konferans pek çok klinikte tek bağlantı üzerinden toplu şekilde izlendi. Canlı Konferans Prof. Dr. Ateş KARA ve Prof. Dr. Zafer KURUGÖL'ün katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.pediatridunyasi.org aracılığıyla "Pediatri Dünyası, Web TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "Pediatri Dünyası, Sunu Merkezi"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve sorularıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında katılımcılar tarafından yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Konya Meram Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Pediatri Kliniği olarak çok teşekkür ederiz.

*Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesi tam kadro izliyoruz teşekkür ederiz.

*Değerli hocalarımız, katkılarınız için çok teşekkürler.

*Ayşegül KABANLI
İzmir Aile Hekimleri olarak bu güzel sunumunuz için teşekkür ederiz. ASM'de sunumunuzu toplu olarak izliyoruz. Zafer hocamız biz aile hekimleri için çok özel ve değerli. Enfeksiyon ve aşı konusunda duayenimiz. Teşekkür ediyoruz. Sayın Ateş hocam sizi de İzmir'de görmekten çok mutlu oluruz.

*Levent CANKORKMAZ
Güzel sunumunuz için teşekkürler.

*Asuman ÇAKIROĞLU
Çok teşekkür ederim, güzel bir sunum oldu.

*Abdullah POYRAZ
Merhaba, sunum için teşekkürler.

www.pediatridunyasi.org

Haberler