Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

93 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN
"MEZOTELYOMA TANIDAN TEDAVİYE" CANLI KONFERANSININ
VİDEO KAYITLARI-SLAYTLARI
TORAKSIM ONLİNE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'da "Mezotelyoma Tanıdan Tedaviye" Canlı Konferansı Prof. Dr. Ziya Toros SELÇUK'un moderatörlüğünde; Prof. Dr. Muzaffer METİNTAŞ'ın sunumuyla 28 Şubat 2017 Salı günü gerçekleştirildi.

93 bağlantı noktasından canlı olarak izlenen konferans Prof. Dr. Muzaffer METİNTAŞ'ın katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.toraksim.org aracılığıyla "TORAKSIM, Online TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TORAKSIM, Sunu Merkezi"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

TORAKSIM, Online TV-Sunu Merkezi'ne www.toraksim.org adresinden giriş yaparak mobil cihazlarınız (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) ile internet bağlantınızın olduğu her yerden ulaşabilirsiniz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında Ortak Panoda yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Aylin ÖZSANCAK
Hocalarım ağzınıza sağlık. Sunum için çok teşekkürler.

*Nurhan SARIOĞLU
Sunum için teşekkür ederiz.

*Ayşe YILMAZ
Çok teşekkür ederim. Saygılar...

www.toraksim.org

Haberler