Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

"İNFEKSİYON KONTROL BÜLTENİ"
15. SAYI YAYINLANDI...

Türk Hastane İnfeksiyonları ve Kontrolü Derneği 2000 yılından bu yana ülkemizde hastane infeksiyonlarının (sağlık bakımı ile ilişkili infeksiyonlar) önlenmesi ve kontrolü ile ilgili eğitim çalışmaları ve projeler yürütmektedir. İnfeksiyonların önlenmesi ve kontrolü ile ilgili tüm sağlık çalışanlarının tek bir çatı altında toplandığı Türk Hastane İnfeksiyonları ve Kontrolü Derneği, bir yıl "Ulusal Kongre", bir yıl "Eğitim Programı" geleneğini sürdürüyor. 12 Nisan 2017 tarihinde yapılacak kurslarla Hastane İnfeksiyonları Eğitim Programı 2017 (HİEP 2017) başlıyor. Bu eğitim programı ile birlikte infeksiyonların önlenmesi ve kontrolünde hedeflerimize bir adım daha yaklaşacağız. Tüm katılımcılara başarılar dileriz.

Türk Hastane İnfeksiyonları ve Kontrolü Derneği tarafından online olarak yayınlanan "İNFEKSİYON KONTROL BÜLTENİ"nin 15. sayısında 12-16 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Hastane İnfeksiyonları Eğitim Programı 2017 (HİEP 2017)'nin Bilimsel Programı PDF formatında e-posta aracılığıyla HİDERİM üyelerine ulaştırıldı.

Siz de eğer henüz üye değilseniz www.hiderim.org adresinden "Üye Olmak İçin" linkini tıklayarak HİDERİM'e üye olup "İNFEKSİYON KONTROL BÜLTENİ"ni takip edebilirsiniz.

Bu paylaşımların infeksiyon kontrolünde istediğimiz noktaya gelmemize katkıda bulunması dileğiyle...

www.hiderim.org

Haberler