Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

2017 YILI MART AYI "TTD FOTOĞRAF YARIŞMASI"NDA
19 ÜYEMİZDEN GELEN 31 FARKLI FOTOĞRAF İÇİN OYLARINIZI BEKLİYORUZ...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM, www.toraksim.org'da 2017 yılı Mart Ayı "TTD Fotoğraf Yarışması" için oy verme işlemi başladı.

19 üyemizden gelen 31 farklı fotoğraf için TORAKSIM'a girip "TTD Fotoğraf Yarışması" bölümünden 15 Nisan 2017, Cumartesi günü saat 24.00'e kadar beğendiğiniz fotoğraflara oy verebilirsiniz. Bu fotoğraflar arasından birinciyi oylarınızla siz seçeceksiniz.

Her bir fotoğrafın altındaki 10 yıldızdan o fotoğraf için uygun gördüğünüz kadarını seçerek beğeninizi gösterebilirsiniz. Her fotoğrafa ayrı ayrı yıldız seçtikten sonra "Oyumu Kaydet" butonuna basarak oyunuzu kullanabilirsiniz.

TORAKSIM'a www.toraksim.org adresinden giriş yaparak mobil cihazlarınız (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) ile internet bağlantınızın olduğu her yerden ulaşabilirsiniz.

NOT: TORAKSIM'a www.toraksim.org adresinde Kullanıcı Adı bölümüne Türk Toraks Derneği'ne kayıtlı e-posta adresiniz, Parola bölümüne ise T.C. Kimlik Numaranızı yazarak giriş yapabilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler