Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

İYİLİK SAĞLIK BÜLTENİ YAYIMLANDI!!!

Lösemi Lenfoma Miyelom Hastaları ve Araştırma Eğitim Birliği Derneği tarafından hazırlanan "İYİLİK SAĞLIK" bülteni yayımlandı.

Yayınevimiz tarafından grafik-tasarım ve redaksiyonu gerçekleştirilen "İYİLİK SAĞLIK" bültenine www.llmdergi.org adresinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Faydalı olması dileğiyle...

www.bilimseltipyayinevi.com


ÖNSÖZ’DEN

"İyilik Sağlık"tan Merhaba,

Okumaya başladığınız ilk sayı "Hayatımızda ne olsun?" sorusuna yanıt verirken ne olmamasını da söylüyor: İyilik, sağlık, güzellik, sevgi, mutluluk, neşe, dostluk olsun ama lösemi, lenfoma, miyelom olmasın. İçinde de hep bu anlayışı barındıracak ve destekleyecek bir ürün (bülten, dergi ne derseniz) ile yayına başlıyoruz hem basılı hem de elektronik olarak. "İyilik Sağlık"a hoşgeldiniz. Yılda dört kez (dergi olarak) çıkacağız.

Kan kanserlerinin artacağını biliyoruz. Kan kanserlerinin büyük çoğunluğu sanılanın aksine yetişkinlerde görülüyor. Ortalama insan ömrünün uzadığını da biliyoruz. Bu durumda daha çok ileri yaşta insanımız olacak önümüzdeki yıllarda. Bu da daha çok kan kanseri hastası demek. Bu haber iyi mi kötü mü tartışılır. Daha çok yaşamak güzel ama kanser olmak kötü elbette. Gene de iyi haber şu ki kan kanserlerinde başarı her geçen gün artmakta. O yüzden toplamda iyi haberler fazla.

Lösemi Lenfoma Miyelom Hastaları ve Araştırma Eğitim Birliği Derneği Adına
Prof. Dr. Muhit ÖZCAN


www.bilimseltipyayinevi.com

Haberler