Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM'DA “KİTAPLARI DİNLEYİN” KÖŞESİ'NİN
ONÜÇÜNCÜ SESLİ KİTABI: DR. ARZU YORGANCIOĞLU'NUN SESLENDİRDİĞİ
"SABAHATTİN ALİ - KÜRK MANTOLU MADONNA"

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM'ın "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin onüçüncü sesli kitabı Dr. Arzu YORGANCIOĞLU tarafından seslendirilen "SABAHATTİN ALİ - KÜRK MANTOLU MADONNA."

"Kürk Mantolu Madonna, Sabahattin Ali'nin 1943 yılında yayımladığı bir romanıdır. Romanın baş karakterleri Maria Puder ve Raif Efendi'dir. Raif Efendi içine kapanık, melankolik, sessiz ve dış dünyaya uyum sağlayamamış bir karakterdir. Hayatı boyunca birçok şeye boyun eğmiş, haksızlığa uğradığında bile buna karşı koyamamıştır. Sevmediği bir kadınla evlenmiştir, bir ailesi vardır. Kendi hayatına kendi yön verememiş, başkalarının istediği bir insan olarak hayatını sürdürmüştür."

Sesli kitabı TORAKSIM, Ortak Pano'da bulunan "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nden dinleyebilir, kitap hakkındaki görüşlerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

Dr. Arzu YORGANCIOĞLU tarafından seslendirilen SABAHATTİN ALİ - KÜRK MANTOLU MADONNA sesli kitabını dinledikten sonra isterseniz bilgisayarlarınıza, mobil cihazlarınıza (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) da indirebilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler