Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

YEMEK İÇİN YAŞAYANLAR, GİZLİ TARİFLERİNİZİ
TORAKSIM'DA "BİZİM ŞEFLERİN NOT DEFTERİNDEN" KÖŞESİ'NE
BEKLİYORUZ...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM'ın "BİZİM ŞEFLERİN NOT DEFTERİNDEN" Köşesi'nde Türk Toraks Derneği üyeleri sevdikleri tarifleri paylaşıyor. "BİZİM ŞEFLERİN NOT DEFTERİNDEN" Köşesi'ndeki tarif sayısı en son Dr. Arzu YORGANCIOĞLU'nun paylaştığı NewYork'taki Magnolia Bakery'nin özel tarifi "Magnolia Puding" ile birlikte 30 oldu. Tariflerin 16'sı Dr. Arzu YORGANCIOĞLU, 9'u Dr. Neşe DURSUNOĞLU, 2'si Dr. Bilun GEMİCİOĞLU, 1'i Dr. Zühal KARAKURT, 1'i Dr. Cenk KIRAKLI ve 1'i de Dr. Benan MÜSELLİM'e ait.

Siz de "BİZİM ŞEFLERİN NOT DEFTERİNDEN" Köşesi'nde sevdiğiniz bir tarifi üyelerimizle paylaşmak isterseniz bir fotoğrafla birlikte benantoraks@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM, Ortak Pano'da bulunan "Bizim Şeflerin Not Defterinden" Köşesi'nde tarifler hakkındaki görüşlerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

TORAKSIM, "BİZİM ŞEFLERİN NOT DEFTERİNDEN" Köşesi'ne www.toraksim.org adresinden giriş yaparak mobil cihazlarınız (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) ile internet bağlantınızın olduğu her yerden ulaşabilir, yorum ve beğenilerinizi iletebilirsiniz.

Katkılarınızı bekliyoruz.

www.toraksim.org

Haberler